Архів

Друк

Іноземні інвестори стали більше вкладати кошти в полтавські підприємства

Обсяг унесених з початку інвестування в підприємства міста Полтави прямих іноземних інвестицій (акціонерного капіталу) на 1 липня 2012р. становив 126,9 млн.дол. США (15,0% загального обсягу в області), що на 10,6% більше обсягів інвестицій на початок 2012р.

За даними Головного управління статистики у Полтавській області інвестиції надійшли від інвесторів-нерезидентів із 29 країн світу. Основними країнами-інвесторами обласного центру є Кіпр з обсягом 50,4 млн.дол. США, Нідерланди – 40,4 млн.дол. США, Російська Федерація – 13,0 млн.дол. США, Азербайджан – 9,0 млн.дол. США, США – 6,9 млн.дол. США. На ці країни припадає 94,4% загального обсягу прямих іноземних інвестицій, вкладених в підприємства міста Полтави.

Найбільш інвестиційно привабливими є підприємства, що здійснюють операції з нерухомим майном, оренду, інжиніринг та надання послуг підприємцям, в яких зосереджено 68,4 млн.дол. США прямих іноземних інвестицій (53,9% до загального обсягу в області). Суттєві обсяги інвестицій нерезиденти вклали також у промислові підприємства – 38,0 млн.дол. США (29,9%) та підприємства торгівлі; з ремонту автомобілів, побутових виробів та предметів особистого вжитку – 7,1 млн.дол. США (5,6%).

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини