Архів

Друк

На Полтавщині подешевшали овочі, фрукти і молоко

Індекс споживчих цін (індекс інфляції) у липні 2012р. по Полтавській області становив 99,7%, по Україні – 99,8%.

За даними Головного управління статистики у Полтавській області ціни на продукти харчування та безалкогольні напої знизились на 0,8%. З продуктів харчування подешевшали овочі на 4,6%, фрукти – на 3,0%, молоко – на 2,8%, продукти переробки зернових – на 1,6%, масло – на 1,4%, сир і м’який сир (творог) – на 0,9%, м’ясо та м’ясопродукти, риба та продукти з риби – по 0,4%, цукор, макаронні вироби – по 0,3%, олія – на 0,1%. Водночас зросли в ціні яйця на 2,1%.

Алкогольні напої та тютюнові вироби стали дорожчими на 0,2%, що пов’язане з підвищенням цін на алкогольні напої (на 0,3%).

У сфері охорони здоров’я зниження цін на 0,1% стало наслідком подешевшання фармацевтичної продукції, медичних товарів та обладнання на 0,2%.

Зростання цін на транспорт у цілому на 1,2% стало наслідком збільшення вартості перевезень автодорожнім (міським транспортом та маршрутними таксомоторами у місті Кременчуці) та залізничним пасажирським транспортом (на 3,6% та 2,6% відповідно). Водночас на 1,6% знизились в ціні паливо та мастила.

Підвищення абонентної плати за користування телефоном на 10,0% стало причиною зростання цін у сфері зв’язку на 1,5%.

На 0,3–0,1% знизились ціни на одяг і взуття, предмети домашнього вжитку, побутову техніку та поточне утримання житла, у сфері відпочинку і культури. На 0,1% підвищились ціни на послуги ресторанів та готелів. Ціни на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива, у сфері освіти залишились на рівні попереднього місяця.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини