Архів

Друк

Розмір середньомісячної зарплати в області - 2701 грн.

озмір середньомісячної номінальної заробітної плати штатних працівників підприємств, установ, організацій (з кількістю найманих працівників 10 і більше осіб) у січні–травні 2012р. становив 2701 грн. і порівняно з січнем–травнем 2011р. збільшився на 17,0%.

За даними Головного управління статистики у Полтавській області до видів економічної діяльності з найвищим рівнем оплати праці належали добування паливно-енергетичних корисних копалин, виробництво коксу, продуктів нафтоперероблення, добування корисних копалин, крім паливно-енергетичних, виробництво транспортних засобів та устатковання, де заробітна плата працівників перевищувала середній показник по області в 1,5–2,0 раза.

Найнижчий рівень заробітної плати спостерігався на підприємствах з ви-робництва шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів, рибальства, рибництва, з оброблення деревини та виробництва виробів з деревини, крім меблів, з текстильного виробництва; виробництва одягу, хутра та виробів з хутра, інших галузей промисловості і не перевищував 54,3% від середнього по області.

Індекс реальної заробітної плати у січні–травні 2012р. порівняно з січ-нем–травнем 2011р. становив 116,1%.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини