Архів

Друк

Державна податкова служба у Полтавській області - знову у першій п’ятірці по наповненню бюджету

Податкова служба області працює під гаслом: «Від фіскального органу до сервісної служби».

За підсумками першого півріччя 2012 року податковою службою області мобілізовано платежів до бюджетів усіх рівнів в сумі 9,4 млрд.грн., що на 1,5 млрд.грн., або на 19,5% перевищує минулорічні обсяги.

До державного бюджету збір платежів за січень-червень 2012 року забезпечений в обсязі 7,8 млрд.грн., або з приростом до минулорічного рівня на 1,2 млрд.гривень (18,9 %). До місцевих бюджетів за перше півріччя мобілізовано платежів в сумі 1,6 млрд.грн., або з приростом до минулорічного рівня на 22,7%, або на 290,2млн.гривень.

Забезпечено приріст надходжень по всіх провідних платежах, зокрема по податку на доходи фізичних осіб – на 17,9 %, або на 161,6 млн.гривень.

З 1 січня 2012 року почали діяти нові правила для фізичних осіб – підприємців, які перебувають на спрощеній системі оподаткування. 48,6 % від загальної кількості зареєстрованих фізичних осіб – підприємців обрали спрощену модель оподаткування. З початку року підприємці Полтавської області сплатили до бюджету єдиного податку 37,5 млн.гривень.

Збільшення рівня надходжень відбувається на тлі докорінного реформування податкової служби, зміни методів її роботи, насамперед, послаблення фіскального тиску на підприємницькі кола та зменшення кількості перевірок. Протягом січня-червня 2012 року здійснено 180 планових перевірок, що на 176 перевірок менше, ніж за 6 місяців 2011 року. Відбулося також і значне зменшення кількості фактичних перевірок: з початку року їх проведено 138, що на 1335 перевірок, або на 91% менше ніж за відповідний період минулого року. Всі ці заходи дали можливість досягти добровільної сплати податків на рівні 99,З%.

За фактами, висвітленими на розширеному засіданні колегії прокуратури Полтавської області щодо додержання органами державної податкової служби області вимог законодавства у сфері оподаткування та прокурорсько – слідчої діяльності, проводиться перевірка, результати якої будуть висвітлені додатково.

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю
ДПС у Полтавській області

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини