Архів

Друк

На Полтащині підприємець-банкрут "нагрів" банк на 5 млн. грн.

Заборгувавши банку 5 мільйонів гривень, керівник підприємства-банкрута без відома кредитора та погодження з державною виконавчою службою, всупереч мораторію, продав заставне майно.

Приховавши свої наміри від фінансової установи, з якою додатково були укладені договори застави та іпотеки (як гарантія виконання кредитних зобов’язань), боржник вивів з експлуатації, списав та відчужив свої активи.

Свавілля 29-річного керівника підприємства, який порушив процедуру банкрутства, ініційовану господарським судом Полтавської області, призвело до втрати заставного майна на суму близько 6,5 мільйонів гривень.

На даний час за матеріалами відділу Державної служби протидії економічній злочинності Миргородського міськвідділу порушено кримінальну справу за частиною 1 статті 221 Кримінального кодексу України.

За умисне відчуження майна в період провадження в справі про банкрутство, яке правоохоронці інкримінують недобросовісному керівникові, йому загрожує до 3 місяців арешту з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років. Окрім того, дебіторові доведеться відповісти за своїми правовими зобов’язаннями перед кредитором.

ВЗГ УМВС України в Полтавській області

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини