Архів

Друк

Відшкодування втрат на суму понад 41 млн грн забезпечили аудитори Полтавщини за 11 місяців 2017 року

Фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області протягом січня-листопада 2017 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на загальну суму майже 41,4 млн грн.

За результатами ревізій місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, керівники підприємств, установ та організацій прийняли 103 управлінських рішень.

За матеріалами контрольних заходів правоохоронні органи розпочали 23 досудових розслідувань.

За вчинені фінансові порушення 358 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 112 – до дисциплінарної та матеріальної, 8 посадових осіб звільнено із займаних посад.

У 101 випадку до установ, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань, зменшено бюджетні призначення.

Окрім того, для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 98,8 млн грн.

Прес-служба Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області
Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини