Архів

Друк

11 полтавців отримають фінансову допомогу для організації підприємницької діяльності

У Полтавській облдержадміністрації на постійній основі проходять засідання комісії з питань реалізації пілотного проекту Міністерства соціальної політики України із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб, під головуванням заступника голови облдержадміністрації Олега Пругла.

Так, станом на 10.11.2017 року:

- 124 учасника пілотного проекту працевлаштовано за направленням служби зайнятості (31 особа – ВПО та 93 особи – ЧМС);

- 204 особи – залучено до участі у громадських та інших роботах тимчасового характеру;

- по 11 особах комісією прийнято рішення щодо надання фінансової допомоги на поворотній основі для організації підприємницької діяльності.

На даний час обласним центром зайнятості подано 2 заявки на потребу в бюджетних коштах на загальну суму 439,5 тис. грн. В органі Казначейської служби відкрито спеціальний рахунок, на який вже надійшли кошти по першій заявці – 183,5 тис. грн.

Першими трьома учасниками пілотного проекту, по яких прийнято рішення про надання фінансової допомоги вже укладені договори купівлі-продажу з продавцями, які будуть передані в орган Казначейської служби для проведення оплати наданих рахунків.

Учасники проекту вирішили займатися наступними видами діяльності: «організація вирощування курей – несучок», «пошиття постільної білизни та оздоблення виробів вишивкою», «видавнича діяльність», «вирощування огірків у закритому грунті», «організація надання сантехнічних послуг», «вирощування бройлерів на м'ясо», «вирощування зеленої цибулі», «вирощування полуниці в закритому грунті» та інші.

Довідково:

За формами участі у пілотному проекті:

- 478 осіб – виявили бажання працевлаштуватися на громадські роботи;

-338 осіб – працевлаштувалися на постійне місце роботи;

-110 осіб – виявили бажання отримати фінансову допомогу.

Із загальної чисельності осіб, що подали заяви на участь у пілотному проекті 139 осіб – відмовилися від участі у пілотному проекті, з них 35 осіб – це внутрішньо переміщені особи та 104 особи – члени малозабезпечених сімей.

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини