Архів

Друк

Пенсійна реформа 2017: перерахунки з 1 жовтня

Відповідно до Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій", який був ухвалений Верховною Радою України 3 жовтня, а підписаний Президентом України 8 жовтня, вже 9 жовтня, незважаючи на вкрай стислі терміни та вихідні дні, під час яких органи Пенсійного фонду області не призупинили напружену роботу, і завершили проведення масових автоматизованих перерахунків пенсій.

Виходячи з того, що пенсійна реформа передбачає осучаснення пенсій та підвищення з 1 жовтня мінімальної пенсії на 140 грн – з 1312 до 1452 грн, – кількість пенсіонерів, що відчують вплив жовтневих новацій, досить суттєва - 411,5 тис. із з 452 тис. літніх людей, які перебувають на обліку в регіональних органах Фонду.

Щодо щомісячної потреби для виплати пенсій мешканцям краю, то вона зросла відразу майже на 230 млн. грн і замість 745,5 млн. грн, як передбачалося, на Полтавщині буде спрямовано до поштових відділень та банківських установ в цілому майже 975 млн. грн.

Виплата перерахованих пенсій буде забезпечена додатковими відомостями у жовтні. Підвищення пенсій буде різним для кожного пенсіонера.

Прес-служба Головного управління Пенсійного
фонду України в Полтавській області
Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини