Архів

Друк

Із засідання постійної комісії з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету, фінансів

Відбулось засідання постійної комісії з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету, фінансів, яке провів її голова, депутат Полтавської міської ради Григорій Сахно.

Члени комісії розглянули проект рішення виконкому “Про внесення змін до показників міського бюджету на 2017 рік”. Відповідно до нього, пропонується збільшити доходну та видаткову частини міського бюджету за рахунок субвенцій з державного та місцевих бюджетів.

Так, субвенція з державного бюджету у сумі 230,0 тис.грн спрямовується на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; грошове забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом "гроші ходять за дитиною"; оплату послуг із здійснення патронату над дитиною та виплату соціальної допомоги на утримання дитини в сім"ї патронатного вихователя.

Окрім того, субвенцію з обласного бюджету в розмірі 8 000,0 тис.грн. передбачено і на зведення будинку по вул. Марії Башкирцевої, 31-а, у якому учасники АТО та їхні родини отримають свої квартири на пільгових умовах — 50% від загальної вартості.

Відповідно до проекту рішення, субвенція з державного бюджету у сумі 2 034, 9 тис.грн. спрямовується на виплату грошової компенсації на поліпшення житлових умов для сімей загиблих учасників АТО та осіб, інвалідність яких настала внаслідок поранень, одержаних під час участі в АТО.

3 000,0 тис.грн. виділено за рахунок субвенції з обласного бюджету на відшкодування частини вартості путівки дитячим закладам оздоровлення та відпочинку.

За рахунок коштів Фонду розвитку територій області планується покращити і матеріально-технічну базу дошкільного навчального закладу №47 “Золота рибка". А саме, 50 тисяч гривень спрямовується на придбання телевізора, портативного комп’ютера, а також кухонної техніки. Крім того, за рахунок Фонду 100,0 тис.грн. спрямовується на ремонт актової зали в гімназії №6. 1000,0 тис. грн на придбання медичного обладнання для дитячої міської клінічної лікарні.

Субвенція з Решетилівського районного бюджету спрямовується для центру соціальної реабілітації дітей – інвалідів – 30,0 тис.грн., та субвенція з Диканського районного бюджету — для центру соціальної реабілітації дітей – інвалідів – 37,0 тис.грн.

Члени постійної комісії одностайно рекомендували проект рішення “Про внесення змін до показників міського бюджету на 2017 рік” для розгляду на засіданні виконкому, яке відбудеться 19 липня.

Теги:

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини