Архів

Друк

У Полтавській ОДА провели зустрічі з депутатськими фракціями облради щодо перевиконання бюджету

Напередодні сімнадцятої сесії обласної ради сьомого скликання обласне керівництво Полтавщини провело зустрічі з депутатами обласної ради. Обговорили перерозподіл видатків обласного бюджету на 2017 рік.

За словами голови Полтавської ОДА Валерія Головка, головна мета даних зустрічей — максимально збалансовано зробити проект бюджету по перевиконанню та розподілити кошти з урахуванням потреб всіх районів області.

— Абсолютно правильна практика консультацій з фракціями на предмет розподілу видатків бюджету. Стараємося максимально співпрацювати та знаходити спільні рішення, — говорить Валерій Головко. — Основні питання, які виникають сьогодні у депутатів, ми намагалися вкласти в проект бюджету по перевиконанню і по розподілу. І побажання і зауваження з боку депутатського корпусу ми врахували. Переконаний, що п’ятниця буде успішною та продуктивною.

Одним із найгостріших питань у всіх районах області є питання ремонту доріг. Як розповів перший заступник голови Полтавської ОДА частина з них мають державне значення, деякі підпорядкована Службі автомобільних доріг, а частина — органам місцевого самоврядування. Заплановано створити дорожню карту, щоб максимально систематизувати інформацію щодо стану доріг Полтавщини.

— Полтавщина має гарні показники щодо фінансування доріг, ми отримуємо кошти з державного бюджету. Але усе одно цих грошей поки не достатньо. На наступний бюджетний рік необхідно створити системну програму щодо утримання доріг Полтавської області. Зробити детальні карти по районам, — говорить Андрій Пісоцький.

Також присутні під час зустрічей обговорили питання підтримки аграрного сектору, а особливо малих та середніх підприємців та фермерів. Заступник голови Полтавської ОДА Роман Товстий переконаний, що необхідно ініціювати і пожвавлення районів на місцях, щоб ініціатива йшла і від районів. А також виділяти кошти на садівництво, овочівництво, тваринництво, створення сільськогосподарських об’єднаних кооперативів, сприяти зарибненню, органічному землеробству тощо.

— Зараз у нас та представників всіх фракцій обласної ради є чітке розуміння, що і аграрну галузь і малий та середній бізнес у сфері сільського господарства треба підіймати. Треба йти на зустріч таким виробникам та всіляко підтримувати їх бізнес, давати пільги. Минулого року розробляли Програму підтримки, яку прийняла обласна рада з урахуванням усіх пропозицій, — сказав Роман Товстий.

На важливості розробки Програми з підтримки тваринництва наголосив і Валерій Головко.

— Ми маємо не просто давати гроші, а створити модель підтримки, механізм, який працюватиме. Наша мета – не виділити гроші і все. Наша мета — мати пріоритети, щоб цю моделлю та стратегію розвитку запропонувати Уряду та дати приклад на загальнодержавному рівні, — говорить голова Полтавської ОДА.

Також Валерій Головко наголосив на необхідності забезпечення навчальних закладів продуктами харчування виробників саме Полтавської області.

Прес-служба Полтавської ОДА
Теги:

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини