Архів

Друк

Полтавські митники підбили підсумки своєї роботи

Індикативний показник на квітень 2017 року по перерахуванню до Держаного бюджету становив 288,8 млн.грн.

У звітному періоді Полтавською митницею ДФС перераховано 298,8 млн. грн., що становить 103,5 % індикативного показника та більше ніж у аналогічному місяці минулого року на 26,6 млн.грн. Про це повідомив під час брифінгу із журналістами місцевих ЗМІ виконуючий обов’язки Полтавської митниці ДФС Валерій Остапчук.

За даними митної статистики у вказаному періоді Полтавською митницею ДФС оформлено 2755 митних декларацій.

У квітні цього року здійснювали митне оформлення 206 учасників ЗЕД Полтавської області та 43 - з інших областей.

Загалом за квітень 2017 року вантажі експортувалися до 59 країн.

Спостерігається збільшення експортних поставок до Австрії, Чехії, Єгипту, Угорщини, Словаччини, Китаю, Молдови, Казахстану, Німеччини, Литви, Іраку, Естонії, Палестини.

Імпортні поставки надійшли з 39 країн.

Спостерігається збільшення імпорту товарів з Німеччини, Китаю Польщі, Іспанії, Японії, Швеції, Чехія, Австрії, Фінляндії, Нідерландів - Швейцарії.

Валерій Остапчук під час виступу навів статистичні дані про правоохоронну діяльність структури у квітні 2017 року, яка була спрямована на виявлення та фіксацію порушень митного законодавства, які наносять значну шкоду економічним інтересам нашої держави.

Найчастіше полтавці порушували митні правила за перевищення встановленого строку доставки товарів, транспортних засобів комерційного призначення, що перебувають під митним контролем. За результатами даної роботи у звітному періоді митницею було заведено 12 протоколів про порушення митних правил.

Головне управління ДФС у Полтавській області

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини