Архів

Друк

З початку року на Полтавщині були офіційно оформлені більше 100 працівників

Органи ДФС у Полтавській області систематично працюють в напрямку виявлення та упередження порушень законодавства під час виплати заробітної плати й інших доходів громадянам, - про це зазначив в.о. заступника начальника Головного управління ДФС у Полтавській області Дмитро Коротюк.

Зокрема, за січень 2017 року порушення податкового та іншого законодавства під час виплати заробітної плати та інших доходів громадянам були виявлені по 3 суб'єктам господарювання. За результатами проведених документальних перевірок було додатково донараховано 20,2 тис. грн. податкових зобов'язань по податку на доходи фізичних, а також близько 28 тис. грн. єдиного внеску.

Крім того, завдяки вжитим органами державної фіскальної служби області заходам, з початку року суб'єктами господарювання було додатково оформлено трудові відносини з 118 працівниками, що забезпечило додаткові надходження податку па доходи фізичних осіб та єдиного внеску в сумі 54 тис. грн. До державної реєстрації суб'єктів підприємницької діяльності додатково залучено 42 особи.

Головне управління ДФС у Полтавській області
Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини