Архів

Друк

Податківці Полтавщини вилучили 130 тонн дизпалива

Працівниками податкової міліції ГУ ДФС у Полтавській області викрито схему ухилення від оподаткування, організовану службовими особами підприємства м.Кременчука, що здійснює оптову торгівлю нафтопродуктами.

Встановлено, що з метою мінімізації податкових зобов'язань з податку на додану вартість службові особи підприємства користувалися послугами конвертаційного центру – протягом 2016 року підприємством укладено нікчемні угоди з фіктивними СГД, які входили до його складу, щодо надання транспортно-експедиційних послуг під час реалізації паливно-мастильних матеріалів. Окрім того, підприємство також здійснювало купівлю-продаж дизельного палива сумнівної якості за готівкові кошти, без відображення операцій у бухгалтерському і податковому обліку.

Під час проведення санкціонованих судом обшуків офісних приміщень та території нафтобази, якою користується вказане підприємство, вилучено 130 тонн дизельного пального орієнтовною вартістю 2,6 млн. грн. і майже півмільйона гривень не облікованих готівкових коштів. Крім цього виявлено фінансово-господарську документацію, чорнові записи, комп’ютерну техніку.

На даний час призначено судово-хімічну експертизу зразків вилучених паливно-мастильних матеріалів, тривають слідчі дії.

Заступник начальника управління-начальник відділу комунікацій управління
організаії роботи ГУ ДФС у Полтавськійобласті В.В. Захарченко
Теги:
Поділіться з друзями:   

Останні новини