Архів

Друк

Оптовики області торгують переважно непродовольчими товарами

За січень–вересень 2015р. оптовий товарооборот підприємств області, основним видом економічної діяльності яких була оптова торгівля, становив
11060,5 млн.грн.

На підприємства міст Полтави та Кременчука припадало відповідно 57,7% та 18,4% обсягу оптового товарообороту області.

За даними Головного управління статистики у Полтавській області провідне місце у товарній структурі оптового товарообороту займали непродовольчі товари – 79,3% (8772,7 млн.грн.). Серед них значну частку займав продаж газойлів (палива дизельного), пропану і бутану скраплених, металів основних: заліза, чавуну, сталі і феросплавів, кукурудзи, добрив, агрохімічної продукції, бензину моторного, у тому числі бензину авіаційного.

Продовольчих товарів було реалізовано на суму 2287,8 млн.грн. Домінуючими серед них були пиво, крім відходів пивоваріння, шоколад та вироби кондитерські цукрові, продукти молочні, масло та сири, м’ясо та м’ясні продукти, води мінеральні та напої безалкогольні й соки фруктові та овочеві, напої алкогольні дистильовані.

Частка оптового продажу товарів, вироблених на території України, в обсязі оптової реалізації непродовольчих товарів склала 57,8%, продовольчих товарів – 94,0%.

На 1 жовтня 2015р. товарні запаси на підприємствах оптової торгівлі становили 1439,3 млн.грн., з них непродовольчі товари займали 84,9%, решту складали продовольчі товари.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини