Архів

Друк

Близько 1,9 млн. грн. збитків було відшкодовано слідчими ДФС Полтавщини з початку року

З початку року до слідчих підрозділів слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Полтавській області надійшло 32 заяви та повідомлення про вчинені кримінальні правопорушення, з яких слідчими до єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 9, з них 4 за статтею 212 Кримінального кодексу України.

Всього протягом січня 2015 року слідчими ГУ ДФС розслідувалось 52 кримінальні провадження. Із загальної кількості кримінальних проваджень, на разі закінчено 3 кримінальні провадження, із яких до суду направлено всі 3 кримінальні провадження, у тому числі: з обвинувальним актом направлено 1 кримінальне провадження; а 2 кримінальні провадження - слідчими направлено до суду для вирішення питання про звільнення особи від кримінальної відповідальності на підставі частини 4 статті 212 Кримінального кодексу України, у зв’язку із повним відшкодуванням збитків під час досудового розслідування.

Збитки у кримінальних провадженнях, закінчених в період січня 2015 року, склали 1 млн. 856 тис.грн., з яких до бюджету відшкодовано - 1 млн. 856 тис.грн., тобто 100%.

Головне управління ДФС
у Полтавській області

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини