Архів

Друк

Оптовики області торгують переважно непродовольчими товарами

За січень–березень 2014р. оптовий товарооборот підприємств області, основним видом економічної діяльності яких була оптова торгівля, становив
2005,9 млн.грн.

За даними Головного управління статистики у Полтавській області на підприємства міст Полтави та Кременчука припадало відповідно 58,5% та 19,5% обсягу оптового товарообороту області.

Провідне місце у товарній структурі оптового товарообороту займали непродовольчі товари – 77,6% (1556,3 млн.грн.). Серед них значну частку займав продаж газойлів (палива дизельного), пропану і бутану скраплених, бензину моторного (у тому числі бензину авіаційного).

Продовольчих товарів було реалізовано на суму 449,6 млн.грн. Домінуючими серед них були шоколад та вироби кондитерські цукрові, пиво, продукти молочні, масло та сири, води мінеральні та напої безалкогольні й соки фруктові та овочеві, м’ясо та продукти м’ясні, напої алкогольні дистильовані.

Частка оптового продажу товарів виробництва України в обсязі оптової реалізації непродовольчих товарів становила 58,5%, продовольчих товарів – 92,7%.

На 1 квітня 2014р. товарні запаси на підприємствах оптової торгівлі становили 885,8 млн.грн., з них непродовольчі товари займали 82,8%, решту складали продовольчі товари.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини