Архів

Друк

Микола Азаров вибачився перед українцями за затримку соціальної допомоги

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

"На жаль, блокування роботи державних установ, насамперед, уряду та міністерства фінансів, завадило нам повністю вирішити питання з виплатою затриманої соціальної допомоги до 10 грудня. Це саме те, про що я попереджав: дії безвідповідальних політиканів завдають шкоди ні в чому не винним людям", - написав прем'єр.

За його словами, 9 грудня Державне казначейство перерахувало 800 млн грн на виплату допомоги з безробіття, тимчасової втрати працездатності, допомоги за пологами тощо. "Мені дуже шкода, що цього не можна було зробити раніше через блокування держструктур. Ще раз звертаю увагу, що робота державних органів має бути стабільною і послідовною", - наголосив Азаров.

Також він повідомив, що для 1 млн 620 тис. пенсіонерів, які одержують мінімальні пенсії, з 1 грудня щомісячна виплата збільшиться на 55 грн. Крім того, за словами прем'єра, будуть підвищені надбавки, які залежать від розміру мінімальної пенсії.

Всього на ці цілі спрямовано 544 млн грн. Крім того, Азаров зазначив, що у грудні на 192 млн грн зросла допомога сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям та іншим соціальним категоріям.

"Ще раз хочу наголосити, що, незважаючи на екстремальні умови, що утворилися в країні, уряд виконує взяті на себе зобов'язання", - додав він. Як повідомлялося раніше, сьогодні під час круглого стола чотирьох президентів Кравчук з Кучмою натякнули Януковичу на відставку Азарова.

Поділіться з друзями:   

Останні новини