Архів

Друк

Прийом документів та видачі ліцензій на роздрібну торгівлю алкоголем та тютюном

За повідомленням управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ Міндоходів у Полтавській області платники податків мають можливість забезпечити подання документів на отримання ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами.

Та отримати ліцензії на право здійснення даної діяльності безпосередньо в центрах обслуговування платників державних податкових інспекцій в містах та районах області (http://poltava.minrd.gov.ua/okremi-storinki/tsentri-obslugovuvannya-platnikiv-poda/) у відповідності до вимог наказу Міністерства доходів і зборів України від 21.10.2013 року №603 “Про затвердження Порядку організації роботи головних управлінь Міндоходів із приймання документів та видачі ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами”.

Прийом документів та видача ліцензій здійснюються відповідно до вимог та в терміни визначені Законом України від 19.12.1995 року №481/95-ВР “Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів” (зі змінами та доповненнями).

Приймання документів та видача ліцензій суб’єктам господарювання м. Полтава здійснюється безпосередньо працівниками управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ Міндоходів у Полтавській області в центрі обслуговування платників податків ДПІ у м. Полтаві, м. Полтава, вул. Фрунзе, 155, к. №11 (тел. 59-45-36).

Головне управління Міндоходів у Полтавській області
Поділіться з друзями:   

Останні новини