Архів

Друк

Полтавщина посідає 5-е місце в Україні за обсягом іноземних інвестицій

Директор Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації Олена Адамович провела нараду щодо реалізації «Програми залучення інвестицій у розвиток Полтавської області до 2015 року» за підсумками 9 місяців 2013 року, за участі керівників управлінь та відділів Департаменту.

Під час наради було розглянуто проведення організаційних заходів протягом ІІІ кварталу 2013 року в рамках виконання Програми. Так на території Полтавської області постійно проводиться робота по відбору земельних ділянок привабливих для реалізації інвестиційних проектів та з метою доведення інформації до потенційних інвесторів, їх перелік включено до інвестиційного паспорту області та розміщено на сайті Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації. Проведено інформаційно-роз'яснювальну роботу щодо можливостей та стимулів для створення нових робочих місць, яку надали Закон України «Про зайнятість» (нова редакція) та Закон України «Про стимулювання інвестиційної діяльності у пріоритетних галузях економіки з метою створення нових робочих місць». В області діє 6 бізнес-центрів, 3 бізнес-інкубатори та 13 місцевих фондів підтримки підприємництва. За підсумками першого півріччя 2013 року область посіла 5-е місце серед регіонів України за показником темпу зростання обсягу прямих іноземних інвестицій до обсягів на початок року.

На території області, станом 01.10.2013, реалізується 5 проектів міжнародної технічної допомоги.

Директор Департаменту Олена Адамович підкреслила необхідність та важливість проведення презентаційних заходів для формування позитивного уявлення про Полтавську область, її економічний та інвестиційний потенціал. Також, важливим аспектом є підтримка інвесторів, які прийняли рішення інвестувати в економіку регіону. Це, зокрема, надання інформаційної та консультативної допомоги на початковій стадії реалізації проекту, сприяння у вирішенні поточних проблем в ході його реалізації, зокрема через « Єдине вікно», яким є ДП «Полтавський регіональний центр з інвестицій та розвитку».

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини