Архів

Друк

Скористайтеся послугами Центру обслуговування платників податків на Сорочинському ярмарку

Відомий не лише в Україні на Полтавщині, а й в усьому світі Сорочинський ярмарок - є найбільшим за площею, наймасштабнішим і найпопулярнішим ярмарково-виставковим заходом представленим найякіснішими зразками вітчизняного виробника. Ярмарок щороку відвідує понад мільйон гостей та учасників.

Працівники Миргородської ОДПІ Головного управління Міндоходів у Полтавській області традиційно створили всі умови для комфортного обслуговування учасників ярмарки, відкривши на ярмарку Центр обслуговування платників податків.

Цього року на відкриття Сорочинського ярмарку в Центр завітав начальник Головного управління Міндоходів у Полтавській області Володимир Задорожний, який звернувши увагу на те, що відтепер суб’єкти господарювання мають можливість отримати роз’яснення з питань застосування норм податкового та митного законодавства, а також дозвільних документів на право здійснення торгівлі на ярмарковій площі, побажав всім вдалого ярмаркування.

Центр обслуговування платників податків працюватиме біля головної ярмаркової сцени щоденно з 9.00 до 18.00 години без перерви. В Центрі розміщено стенди з необхідною інформацією для платників податків: пам’ятки, листівки та зразки заповнення необхідних документів та інше. Також є вільний доступ до Інтернету через зону WI-FI. За цей короткий термін роботи послугами Центру скористалися більше 50 платників податків. Всі відвідувачі Центру залишилися задоволеними.

Тож, шановні учасники та гості Національного Сорочинського ярмарку! Запрошуємо вас скористатися послугами Центру обслуговування платників податків.

Головне управління Міндоходів у Полтавській області
Поділіться з друзями:   

Останні новини