Архів

Друк

«Індустріальний парк м. Кременчука» було презентовано на Міжнародному інвестиційному форумі

Минулого тижня в Ялті проходив IV Міжнародний інвестиційний форум держав-учасників СНД «Ялтинські ділові зустрічі».

В його роботі взяв участь перший заступник міського голови Кременчука Андрій Погрібний. Даний бізнес-форум проводила Фінансово-банківська рада СНД спільно з Кабінетом Міністрів України за підтримки Виконавчого комітету СНД.

У порядку денному - питання про розвиток фінансових і фондових ринків, підвищення інвестиційної привабливості економік країн СНД, розвиток фінансово-банківської взаємодії на просторі СНД. Зокрема, Андрію Погрібному була надана честь не тільки розповісти про інвестиційну привабливість Кременчука, а й презентувати інвестпроект «Індустріальний парк «Центральний», що нещодавно був створений з метою покращення соціально-економічної ситуації в місті та збільшення додаткових робочих місць. Як зазначив перший заступник міського голови, серед шести представлених проектів кременчуцький викликав неабияку зацікавленість з боку представників російського бізнесу.

Окрім того, Андрій Погрібний зауважив, що наступного тижня інвестиційний проект «Індустріальний парк» буде направлено в Державне агентство з інвестицій та управління національними проектами України, де вирішуватиметься питання про його можливе внесення до державного реєстру.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини