Архів

Друк

В області контролюватимуть ціни на овочі "борщового набору"

В облдержадміністрації визначать комплекс заходів по врегулюванню діяльності споживчих ринків з метою покращення показників товарообігу Полтавщини.

Про це домовилися на нараді з питання розвитку роздрібної торгівлі в області, на чолі з заступником голови облдержадміністрації Оленою Адамович.

За результатами обговорення вирішено провести аналіз складових споживчого ринку, та їх питомої ваги. А суб’єктів господарювання роздрібної торгівлі, які розпочали свою діяльність - зобов’язати звітувати за місцем розташування.

Також вирішили здійснити перевірку показників об’єктів торгово-роздрібних мереж та проконтролювати цінову політику супермаркетів. Зокрема підприємствам необхідно буде надавати інформацію щодо торгівельних надбавок на продовольчі товари сектору у Полтавській області Державної інспекції України з контролю за цінами.

Проведуть окрему роботу також і з ринками: визначать кількість об’єктів, які здійснюють роздрібну торгівлю, здійснять паспортизацію та інвентаризацію де це необхідно.

Крім того, особливу увагу звернуть на насиченість споживчого ринку та задоволення всебічного попиту населення. Особливо це стосується розширення асортименту овочевої продукції, овочів „борщового набору” нового врожаю та зниження цін на них.

Найближчим часом проведуть ярмарок вихідного дня, де для споживачів буде представлений вибраний асортимент продукції за рекомендованими доступними для споживачів цінами.

Теги:
Поділіться з друзями:   

Останні новини