Архів

Друк

Оптовики області торгують переважно вітчизняними товарами

У січні–березні 2013р. оптовий товарооборот підприємств області, основним видом економічної діяльності яких була оптова торгівля, становив
2392,9 млн.грн.

За даними Головного управління статистики у Полтавській області, на підприємства міст Полтави та Кременчука припадало відповідно 54,0% та 21,5% обсягу оптового товарообороту області.

Провідне місце у товарній структурі оптового товарообороту займали непродовольчі товари – 76,2% (1823,6 млн.грн.). Серед них значну частку займав оптовий продаж газойлів (палива дизельного), кукурудзи, бензину моторного, у тому числі бензину авіаційного, пропану і бутану скраплених, вузлів, деталей і приладдя для засобів автотранспортних.

Продовольчих товарів було реалізовано на суму 569,3 млн.грн. Домінуючими серед них були продукти молочні, масло та сири, шоколад та вироби кондитерські цукрові, пиво, крім відходів пивоваріння, м’ясо та м’ясні продукти, води мінеральні та напої безалкогольні й соки фруктові та овочеві, напої алкогольні дистильовані.

Частка оптового продажу товарів виробництва України становила 67,2% загального оптового товарообороту.

На 1 квітня 2013р. товарні запаси на підприємствах оптової торгівлі становили 1023,5 млн.грн., з них непродовольчі товари займали 85,4%, решту складали продовольчі товари.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини