Архів

Друк

Завдання Міністерства доходів і зборів розглядали на колегії

Підсумки виконання індикативних показників доведених Міністерством доходів і зборів України за І квартал 2013 року та заходи щодо забезпечення надходження коштів до бюджетів усіх рівнів у першому півріччі цього року, зокрема, квітні поточного року – стали центральним питанням обговорення під час засідання колегії Державної податкової служби у Полтавській області, що пройшло днями у приміщенні міської податкової інспекції.

Засідання на яке прибули всі керівники податкових інспекцій регіону та начальники відділів податкової міліції відкрив голова Державної податкової служби у Полтавській області Володимир Задорожний. В ході колегії керівний склад податкових органів Полтавщини прозвітувався про результати своєї роботи за визначеними напрямками. Також в ході засідання присутні розглянули ряд питань, серед яких: ефективність адміністрування та проведення перевірок достовірності нарахування сум бюджетного відшкодування ПДВ; стан взаємодії ДПС області з територіальним відділенням всеукраїнської громадської організації „Асоціація платників податків України в Полтавській області” та результати роботи податкових інспекцій на місцях.

Підсумовуючи питання розглянуті на засіданні керівник обласної податкової служби відзначив, що всі наші зусилля у роботі служби повинні бути спрямовані на те, щоб платники податків співпрацювали з податківцями в умовах високоякісного сервісного обслуговування. „Адже, тільки-но за таких обставин ми зможемо розраховувати на позитивні результати та схвальну оцінку нашої роботи”, - підкреслив Володимир Задорожний.

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю
ДПС у Полтавській області
Теги:

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини