Архів

Друк

Сумлінний платник податків – 2012 стартував на Полтавщині

Посилення ролі та авторитету платників податків в житті країни, підвищення загальної культури сплати податків, утвердження серед людей духу підприємливості та популяризація засад оновленого податкового законодавства України – ось основні завдання Всеукраїнського рейтингу „Сумлінний платник податків 2012”.

В Державній податкові службі у полтавській області пройшов обласний етап конкурсу під час якого були відзначені здобутки підприємств регіону та визначені кращі платники податків.

„Всеукраїнський рейтинг „Сумлінний платник податків” вже третій рік проводиться у нашій державі. І те, що наша область бере в ньому активну участь – не випадковість”, - відзначив голова Державної податкової служби у Полтавській області Володимир Задорожний.

„Як і в попередні роки Полтавщина входить до першої п’ятірки основних бюджетоформуючих областей держави, поряд з такими регіонами, як Дніпропетровська, Донецька, Харківська області та місто Київ. Зокрема за два місяці поточного року податковою службою області було мобілізовано до Державного бюджету більш ніж 3 млрд.грн. платежів, що на 324 млн.грн більше ніж у відповідному періоді минулого року. І все це завдяки платникам податків, які сумлінно виконують свій конституційний обов’язок.”, - підкреслив голова обласної податкової служби.

Засідання обласної рейтингової комісії очолила голова Ради територіального відділення всеукраїнської громадської організації „Асоціація платників податків України” в Полтавській області Тетяна Солоділова. Після голосування члени комісії обрали кращих в різноманітних номінаціях рейтингу. Сумлінних платників податків визначали в аграрній галузі,

будівництві, галузі культури та науки, у сфері мас-медіа, медичній галузі, промисловості, сфері торгівлі та послуг, транспорті та зв’язку, а також у сфері фінансів, банківській та страховій діяльності. В подальшому на обраних обласною суддівською колегією чекає Вища рейтингова комісія у Києві, яка поставить

фінальну точку у цих змаганнях та визначить ім’я „Сумлінного платника податків – 2012”. Бажаємо нашим землякам подальших звершень на професійній ниві та впевненої перемоги на Всеукраїнському етапі змагань!

Відділ взаємодії із засобами масової інформації
та громадськістю ДПС у Полтавській області
Поділіться з друзями:   

Останні новини