АрхівДрук

Кривавий алмаз. Проблема, що турбує багатьох, але про яку знають не усі.

 

Алма́з (від араб. ألماس, ’almās — нездоланний) — звичайно безбарвний прозорий мінерал класу самородних неметалів, тверда кристалічна кубічна форма вуглецю. Відноситься до дорогоцінних каменів, є найтвердішою з відомих речовин (твердість 10 за шкалою Мооса).

 

Усі добре знають про діаманти: дівчатам вони подобаються, хлопці їх ненавидять, бо дівчата просять хлопців їх купувати. Мабуть трохи менше знає про те, що алмаз – це не оздоблений діамант. Ці камінці коштують великих грошей, а назвіть мені хоч одну дорогу річ, на якій би хтось не заробляв. Ось і з алмазами так само. На сьогоднішній день більше половини загальної кількості алмазів добувається у Африці. Але ж ці діаманти не так і легко добувати. Їх добувають не машини, а люди. Всі кажуть, що зараз рабства немає як феномену, але це зовсім не так. Зараз більшість білого населення негативно ставиться до людей з іншим кольором шкіри, або як до рабів. І саме вони, які не мають іншого вибору, ідуть на ці копалини і добувають ці злощасні камінці. Та їм платять не цими камінцями, а тим, що не забирають життя у них або у їхніх родичів. За будь-яке порушення дисципліни чи намагання сховати камінець людей вбивають.

Про це можна розповідати нескінченно, але «білі» люди заробляють на життях, крові цих людей. Так, звісно, якщо зробити запит у Інтернеті, то ми отримаємо гарну енциклопедичну довідку, а також про захмарні суми грошей, які використовуються нібито на добування цих алмазів, але факт залишається фактом. Люди гинуть, страждають, а все заради того, зоб гаманці чиїхось людей ставали все товстішими та товстішими як американський гамбургер, чи ще гірше чізбургер.

Особисто я, знаючи те, що діамант, який мені пропонують купити лежав у руці мертвої людини, нізащо не куплю. Та й взагалі. Для чого вони потрібні? Адже всі люди можуть прожити без таких дорогоцінностей, а для краси вже давно почали виробляти синтетичні дорогоцінні камінці, які тільки професіонали здатні відокремити від природного каміння.

Поділіться з друзями:   

Останні коментарі в блогах

Офіційні блоги

Державна податкова інспекція у м.Полтава

офіційний блог

Полтавське обласне управління лісового та мисливського господарства

офіційний блог

Управління Держпраці у Полтавській області

офіційний блог

Персональні блоги

Василь Фазан

протоієрей храму Вознесіння Господнього м. Полтава УПЦ