АрхівДрук

Як козаки в аптеку ходили

Про самолікування та антибіотики у нашому житті.

Всі люди хворіють і всі лікуються. Але кожен лікується по-різному: одні ходять у лікарню, радяться з лікарем, а інші користуються досвідом бабусь та лікуються народною медициною, а коли щось сталося не так як гадалося, то ідуть в аптеку і купують ліки. Або антибіотики. Саме про антибіотики і піде мова у моїй замітці.

Цікавий той факт, що наші люди бояться лікуватися у спеціалістів. За статистикою при захворюваннях середньої тяжкості до лікаря йде лише 30-35% людей, в той же час у західних країнах цей показник набуває іншого числа – 90-95%. Ця колосальна різниця спричиняє і різницю у кількості смертей від хвороб або саме від несвоєчасного звертання до необхідних інстанцій.

Що ж до самих антибіотиків. Що ж таке антибіотик? Якщо ми звернемося до енциклопедії, то отримаємо таке визначення: «Антибіотик – речовина мікробного, тваринного або рослинного походження, здатна пригнічувати зростання мікроорганізмів або викликати їхню загибель». Що це означає? Це означає, що антибіотики – речовина, яка вбиває. Коли лікарі призначають антибіотики,то вони знають, який препарат потрібен, в яких дозах, та який період лікування. Звичайна людина з не медичною освітою не здатна зробити правильний аналіз тих чи інших речовин. І саме тому ми часто можемо страждати від своїх же рук. Лікарі радили, радять і будуть радити ходити в лікарні та не займатися самолікуванням, бо, коли самолікування закінчується «перемогою» над хворобою чи вірусом, це скоріш виключення з правила ніж саме правило.

Тому, будьте обачливі та відразу помітивши симптоми звертайтеся до спеціаліста і цій справі.

Поділіться з друзями:   

Останні коментарі в блогах

Офіційні блоги

Державна податкова інспекція у м.Полтава

офіційний блог

Полтавське обласне управління лісового та мисливського господарства

офіційний блог

Управління Держпраці у Полтавській області

офіційний блог

Персональні блоги

Василь Фазан

протоієрей храму Вознесіння Господнього м. Полтава УПЦ