АрхівДрук

Андрій Шевченко кинув футбол та Кличка і вступив у партію Королевської

Шевченко приєднався до партії Королевської Футболіст Андрій Шевченко приєднався до партії "Україна - Вперед!" Наталія Королевської.

Про це повідомляє прес-служба партії.

"Я хочу реалізувати себе в політиці, поділитися тим досвідом, який придбав в Європі, зробити щось для своєї країни", - говорить Шевченко. "Я прийняв рішення приєднатися до команди Наталії Королевської, тому що "Україна - вперед!" - це партія майбутнього, це партія молодих лідерів, і це певний вибір між минулим і майбутнім", - додав він.

Шевченко також зауважив, що у політиці планує підтримувати соціальну сферу і спорт, адже його головний девіз - "в здоровому тілі здоровий дух". Номер у списку, за яким він піде на вибори в Раду, визначиться на з'їзді партії, який відбудеться 1 серпня в селі Буки Сквирського району Київської області. Політсила має намір висунути кандидатів в народні депутати і затвердити виборчий список.

На питання журналістів, чому він не вибрав партію Віталія Кличка "Удар", Шевченко відповів, що два великих спортсмена в одній партії - це вже занадто.

Поділіться з друзями:   

Останні коментарі в блогах

Офіційні блоги

Державна податкова інспекція у м.Полтава

офіційний блог

Полтавське обласне управління лісового та мисливського господарства

офіційний блог

Управління Держпраці у Полтавській області

офіційний блог

Персональні блоги

Василь Фазан

протоієрей храму Вознесіння Господнього м. Полтава УПЦ