АрхівДрук

За злочин російського поліцейського карають все начальство над ним

17 березня 2012 близько 22.00 в районі д.15 по Пятницькому шосе стався конфлікт між пішоходом і випадково зачепив його при парковці автомобіля водієм. Обидва були з подружжям.

Після грубої словесної суперечки пішохід дістав пістолет і вистрілив водію в груди. Дружина потерпілого спробувала доставити його найближчим медзаклад, однак по дорозі він помер.

За даним фактом Тушинским МРСО СУ по СЗАО ГСУ СК РФ по м. Москві порушено кримінальну справу за ч.1 ст. 105 КК РФ (вбивство).

По гарячих слідах в ході проведення оперативно-розшукових заходів, ретельного відпрацювання житлового сектору та вивчення всіх матеріалів співробітники Московського карного розшуку через чотири дні встановили і 23 березня затримали громадянина, 1983 року народження.

Ним виявився співробітник 2-го батальйону мово УВС по ЮАО старший сержант поліції. В даний час він затриманий у порядку ст. 91 КПК України.

Призначена службова перевірка, за попередніми результатами якої з органів внутрішніх справ будуть звільнені сам співробітник, командир взводу, командир роти, командир 2-го батальйону і замначальника мово по роботі з особовим складом. Начальнику мово (у зв'язку нетривалим перебуванням на посаді) буде оголошено про неповну службову відповідність. Заступник начальника поліції УВС по ЮАО з охорони громадського порядку буде звільнений від займаної посади. Начальнику УВС по ЮАО буде оголошено про неповну службову відповідність.

За злочин однієї людини 4-ри начальника звільнено з органів, один з посади.

А що в Україні? Загинув студент в міліції - сам винен. І це не поодинокий випадок.

Поділіться з друзями:   

Останні коментарі в блогах

Офіційні блоги

Державна податкова інспекція у м.Полтава

офіційний блог

Полтавське обласне управління лісового та мисливського господарства

офіційний блог

Управління Держпраці у Полтавській області

офіційний блог

Персональні блоги

Василь Фазан

протоієрей храму Вознесіння Господнього м. Полтава УПЦ