АрхівДрук

Севастопольський футболіст-убивця не зможе грати у футбол 6 років

Гравець ФК "Севастополь" Владислав Піскун, який у листопаді минулого року на власному автомобілі збив на смерть жінку з двома доньками, отримав вирок - 6 років і 6 місяців ув'язнення.

Гравець ФК "Севастополь" Владислав Піскун, який у листопаді минулого року на власному автомобілі збив на смерть жінку з двома доньками, отримав вирок - 6 років і 6 місяців ув'язнення.

Трагедія сталась 21 листопада минулого року. Піскун, рухаючись на автомобілі "БМВ" з перевищенням швидкості (аж 140 км/г), не справився з керуванням і виїхав на тротуар, де збив трьох пішоходів: матір (1984 року народження) і її двох малолітніх дочок (2005 і 2008 р.н.). Від одержаних травм вони померли на місці.

Вбивця трьох людей зайняв позицію при захисті таку, яка дозволяє йому розраховувати на найбільше пом’якшення вироку. На рішення судді вплинули пом'якшувальні обставини – каяття Піскуна у скоєному, і те, що на утриманні у нього мама, хвора бабуся і маленька донька.

Навіть грошей дати родичам загиблих обіцяв багато, готовий був викласти 12 міліонів гривень.

Справедливість в нашій країні відсутня. Яке пом’якшення може бути людині яка спеціально (його ніхто не примушував) гнала на такій швидкості? Він знав чим це може закінчиться!

До справи причетний ще один водій, севастопольський підприємець Дмитро Бондарюк. Машини Піскуна та Бондарюка перед ДТП мчали по вулиці наввипередки на високій швидкості.

Піскун під час виголошення остаточного слова просив покарати і Бондарюка, проте той проходив у справі лише як свідок, але воно й недивно. Якщо за вбивство трьох людей дають 6 років, то як же тоді карати тих мажорів, які ганяють на випередки, нікого не збивши?

За кожну вбиту ним людину він не зможе грати у футбол по 2 роки. За 3х людей – 6. Така дивна математика і такий несправедливий вирок.

Цьому гонщику 24 роки. В 30 ця нелюдь вийде з тюрми та буде їздити далі. На якій швидкості?

Поділіться з друзями:   

Останні коментарі в блогах

Офіційні блоги

Державна податкова інспекція у м.Полтава

офіційний блог

Полтавське обласне управління лісового та мисливського господарства

офіційний блог

Управління Держпраці у Полтавській області

офіційний блог

Персональні блоги

Василь Фазан

протоієрей храму Вознесіння Господнього м. Полтава УПЦ