АрхівДрук

Чому в Полтаві за тиждень не можуть відремонтувати дорогу?

Землетрусом в Японії знищило інфраструктуру на півночі країни, але японці наочно показали світові, як можна швидко та ефективно відремонтувати дороги.

Після руйнівного землетрусу 11 березня, яке залишило частину країни без транспортного сполучення, японці вирішили, що зайвих місяців у них немає, і відновлювати інфраструктуру доведеться ударними темпами.

Японська компанія NEXCO, яка займається спорудженням та утриманням доріг, активно взялася за роботу після розгулу стихії. Благо, роботи тепер у неї достатньо. На ділянці швидкісної дороги Дзебан між в'їздами Мито і Нака довжиною приблизно в 150 метрів в результаті землетрусу з'явилися величезні тріщини, просів дорожнє полотно, і з'явився хвилеподібний вигин дороги.Роботи на ділянці почалися відразу після першого удару стихії, 11 березня. І були завершені вже 17 березня. На двох фотографіях чітко видно результат роботи дорожників.


Ділянка дороги після землетрусу, 11 березня

 Відновлена ​​дорога, 17 березня


NEXCO вже довгий час займається не просто дорожнім будівництвом, а й інноваційними розробками. Так, ще в 2009 році компанія спільно з японським автовиробником Nissan розробили систему, яка сприяє запобіганню дорожньо-транспортних пригод.

Нагадаємо, через катаклізму в Японії експерти побоюються, що в України виникне дефіцит японських автомобілів, хоча самі автовиробники запевняють, що катастрофа істотно не відіб'ється на обсягах і терміни постачань.

Тим часом, Торговий дім - НІКО, офіційний імпортер Mitsubishi в Україну, повідомляє про збільшення попиту на автомобілі на 30% у другій декаді березня.

В Україні, згідно з рішенням уряду, на ремонт і будівництво доріг в 2011 році виділять понад 10 мільярдів гривень.

У Полтаві за останні роки капітально відремонтовано декілька вулиць. Нажаль в Полтаві після зими дороги відновлюють круглий рік, а результату немає.

Теги:

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні коментарі в блогах

Офіційні блоги

Державна податкова інспекція у м.Полтава

офіційний блог

Полтавське обласне управління лісового та мисливського господарства

офіційний блог

Управління Держпраці у Полтавській області

офіційний блог

Персональні блоги

Василь Фазан

протоієрей храму Вознесіння Господнього м. Полтава УПЦ