АрхівДрук

Провокаційне шоу на телеканалі "Інтер" закінчилося бійкою.

В ефірі програми "Велика політика з Євгеном Кисельовим" сталася бійка між художником Сергієм Поярковим і письменником Олесем Бузиною.

В ефірі програми "Велика політика з Євгеном Кисельовим" сталася бійка між художником Сергієм Поярковим і письменником Олесем Бузиною.

Під час обговорення теми "Тарас Шевченко у великій політиці" письменник та художник перейшли на особисте. Двосторонні звинувачення в завищенні значимості опонента в сучасному українському мистецтві та розмови про продажність запрошених гостей на передачу підштовхнули Бузину розпочати бійку з Поярковим. Ведучий Євген Кисельов попросив Бузину покинути студію за припущення в тому, що ведучий запрошує певних гостей за гроші.

 

 

Перша частина бійки і образ у прямому ефірі тривала надто довго, як для прямого ефіру. Охорона не поспішала припинити це безладдя і ведучий не поспішав виправити ситуацію, на яку в цей час дивиться всі глядачі каналу «Інтер».

Після невеликої паузи, обидва гостя повернулися на свої місця, що після того що трапилось будо досить дивним. Після нової словесної перепалки та образ з боку Бузини, письменник вирішив залишити студію. При цьому йдучи мимо Пояркова він напав на нього знову. Обидва супротивники опинилися на підлозі студії. Їх розняла і вивела з приміщення охорона. Але і цього разу ні ведучий ні охорона не поспішали виправити ситуацію в ефірі.

Досить цікаве шоу глядачі побачили у результаті. Російський ведучий, епатажний хоч і в міру художник та ураїноненависник письменник показали всій Україні, що нікого в нашій державі не цікавить Шевченко. Починаючи з теми розмови, яка вже за політизувала шоу і закінчуючи образами в прямому ефірі та бійкою

Не схоже що метою подібних передач є пропагування національної думки, підтримка українського мистецтва тощо. Запрошення на передачу такої людини як Бузина це вже насмішка над всім українським. Образ Бузини можна використовувати на подібних шоу лише, як негативний приклад сучасного мистецтва, хамства та не поваги до нації.

Російський ведучий спеціально створював такі умови для розвитку конфлікту. Адже перехід від обговорення творчості Шевченка на обговорення особистих стосунків ні трохи не збентежив його.

Шоу закінчилось так, як повинно було закінчитись. Псевдо українець Бузина покинув студію в розідраній сорочці, а Поярков відстояв свою особисту позицію і що до Шевченка і що до неетичності поведінки Бузини по відношенню до колег. Сподіваємось на одне, що Бузину більше не запросять на подібні шоу, а ведучий Євген Кисильов повернеться назавжди в Росію.

Поділіться з друзями:   

Останні коментарі в блогах

Офіційні блоги

Державна податкова інспекція у м.Полтава

офіційний блог

Полтавське обласне управління лісового та мисливського господарства

офіційний блог

Управління Держпраці у Полтавській області

офіційний блог

Персональні блоги

Василь Фазан

протоієрей храму Вознесіння Господнього м. Полтава УПЦ