АрхівБлоги

Роз’яснення про мінімальну заробітну плату з 01 січня 2017

Відповідно до статті 95 Кодексу законів про працю України (далі - КЗпП України), статті 3 Закону України «Про оплату праці» мінімальна заробітна плата – це встановлений законом мінімальний розмір оплати праці за виконану працівником місячну (годинну) норму праці.

 
 
10 лют 2017, 12:15

Особливості проведення податкових перевірок у 2017 році

З 1 січня 2017року організацію та проведення документальних і фактичних перевірок може бути здійснено (у тому числі видано наказ про проведення, оформлено направлення (посвідчення), складено акт (довідку) та податкові повідомлення-рішення, вимоги (рішення) зі сплати ЄСВ за їх результатами) лише контролюючими органами обласного та центрального рівнів.

 
 
09 лют 2017, 12:15

Річна звітність з ЄСВ для підприємців: коли і як?

За наслідками 2016 року підприємці (незалежно від системи оподаткування) зобов’язані подати звітність з єдиного соціального внеску (далі ЄСВ) за себе. Розглянемо нюанси її заповнення та подання.

 
 
08 лют 2017, 12:15

Скільки ФОП має сплатити ЄСВ за місяць, за квартал, за рік?

Скільки ФОП має сплатити ЄСВ за місяць, за квартал, за рік?

 
 
07 лют 2017, 12:15

До уваги громадян!

Отримати довідку про доходи за 2016 рік ви можете, одержавши безкоштовно ключ електронного цифрового підпису в одному з акредитованих центрів сертифікації ключів наприклад АЦСК Державної фіскальної служби України (у м. Полтава вул.Європейська 155 каб. №1), через сервіс АЦСК АТ «Ощадбанк», АЦСК АТ «Приватбанк», АЦСК ПАТ «УкрСиббанк» для клієнтів цих банків. Всього діє 23 таких центри, перелік за посиланням www://czo.gov.ua.

 
 
06 лют 2017, 12:15

Електронні сервіси та послуги, що надаються органами ДФС

На сьогодні дедалі більше зростає популярність електронних сервісів та послуг серед платників. Адже вони допомагають платникам економити свій час, отримувати потрібну інформацію, не відвідуючи органи ДФС.

 
 

Роз’яснення по питанню трудових прав для учасників АТО

Пільги для учасників бойових дій визначені законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про поліпшення матеріального становища учасників бойових дій та інвалідів війни», «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», іншими нормативними актами.

 
 

Останні коментарі в блогах

Офіційні блоги

Державна податкова інспекція у м.Полтава

офіційний блог

Полтавське обласне управління лісового та мисливського господарства

офіційний блог

Управління Держпраці у Полтавській області

офіційний блог

Персональні блоги

Василь Фазан

протоієрей храму Вознесіння Господнього м. Полтава УПЦ