АрхівБлоги

Роз’яснення про основи соціальної захищеності інвалідів

Відповідно до статті 19 Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» (далі – Закону) для підприємств, установ, організацій, у тому числі підприємств, організацій громадських організацій інвалідів, фізичних осіб, які використовують найману працю, установлюється норматив робочих місць для працевлаштування інвалідів у розмірі чотирьох відсотків середньооблікової чисельності штатних працівників облікового складу за рік, а якщо працює від 8 до 25 осіб, - у кількості одного робочого місця.

 
 
20 жовт 2017, 13:50

Декларацію з прибутку можна подати через “Електронний кабінет” після фінзвітності

Державна податкова інспекція у м. Полтаві звертає увагу платників, що декларація з податку на прибуток подається після подання фінансової звітності і отримання квитанцій щодо її прийняття.

 
 

Роз’яснення щодо строків виплати заробітної плати

Згідно ч. 1 ст. 115 КЗпП України та ч.1 ст.24 Закону України «Про оплату праці» передбачено, що заробітна плата виплачується працівникам регулярно в робочі дні у строки, встановлені колективним договором або нормативним актом роботодавця, погодженим з виборним органом первинної профспілкової організації чи іншим уповноваженим на представництво трудовим колективом органом (а в разі відсутності таких органів - представниками, обраними і уповноваженими трудовим колективом), але не рідше двох разів на місяць через проміжок часу, що не перевищує шістнадцяти календарних днів, та не пізніше семи днів після закінчення періоду, за який здійснюється виплата.

 
 
18 жовт 2017, 13:50

У міській податковій на обліку перебуває майже 25 тисяч суб'єктів господарювання

Станом на 01 жовтня 2017 року на обліку в ДПІ у м. Полтаві перебувають 24 904 платників, які здійснюють діяльність, із них: 9935 юридичних осіб, 14702 фізичних осіб – підприємців та 267 самозайнятих осіб.

 
 

Порядок укладання трудового договору

У відповідності до вимог ст. 24 КЗпП України трудовий договір укладається, як правило, в письмовій формі. Додержання письмової форми є обов'язковим:

 
 

Атестація робочих місць

Роботодавцем, у визначений колективним договором термін, не проведено чергову атестацію робочих місць за умовами праці у зв'язку із скрутним фінансово-економічним становищем. Чи можна у такому випадку використовувати результати попередньої атестації?

 
 

Як суміщення професій впливає на право працівників на пільгове пенсійне забезпечення

Відповідно до ст. 13 Закону України «Про пенсійне забезпечення» право на пенсію за віком на пільгових умовах мають працівники, зайняті повний робочий день на роботах з особливо шкідливими й особливо важкими та із шкідливими і важкими умовами праці за Списками №1 і №2 виробництв, робіт, професій, посад і показників, затверджуваними Кабінетом Міністрів України, і за результатами атестації робочих місць.

 
 

Останні коментарі в блогах

Офіційні блоги

Державна податкова інспекція у м.Полтава

офіційний блог

Полтавське обласне управління лісового та мисливського господарства

офіційний блог

Управління Держпраці у Полтавській області

офіційний блог

Персональні блоги

Василь Фазан

протоієрей храму Вознесіння Господнього м. Полтава УПЦ