АрхівТДІзПП в Полтавській обл.

22 черв 2017, 13:50

Роз’яснення про зміни в законодавстві в частині збереження робочого місця та середнього заробітку за працівниками, призваними на військову службу під час мобілізації

З початку проведення антитерористичної операції на Сході України законодавство в частині збереження робочого місця та середнього заробітку за працівниками, призваними на військову службу під час мобілізації неодноразово змінювалося.

 
 
30 трав 2017, 13:50

Роз’яснення по питанню врахування доплати за роботу у вечірній час до мінімальної заробітної плати

За статтею 3-1 Закону України «Про оплату праці» (в редакції Закону України від 06.12.2016р. № 1774-VIII, далі – Закон) розмір заробітної плати працівника за повністю виконану місячну (годинну) норму праці не може бути нижчим за розмір мінімальної заробітної плати.

 
 
16 трав 2017, 13:50

Чи мають право на щорічну додаткову відпустку за шкідливі умови праці шеф - кухарі, які працюють у тих самих виробничих умовах, що й кухарі

Питання надання щорічної додаткової відпустки за роботу із шкідливими і важкими умовами праці та її тривалість регулюється ст. 7 Закону України «Про відпустки».

 
 
15 трав 2017, 13:50

Складові заробітної плати, які мають враховуватись до мінімальної заробітної плати з 1 січня 2017

Відповідно до статті 95 Кодексу законів про працю України (далі - КЗпП України), статті 3 Закону України «Про оплату праці» мінімальна заробітна плата – це встановлений законом мінімальний розмір оплати праці за виконану працівником місячну (годинну) норму праці.

 
 
20 квіт 2017, 13:50

Повідомлення Мінсоцполітики України про право на додаткову відпустку за особливий характер праці працівників державних органів, які не є державними службовцями

У адміністрації державних установ часто виникає питання: чи мають право на щорічну додаткову відпустку за особливий характер праці зайняті роботою на персональних комп’ютерах працівники державних органів, які не є державними службовцями і виконують функції з обслуговування (завідувач архіву, протокольної частини, копіювально-розмножувального бюро, інспектор, секретар керівників та працівники інших професій та посад, передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 р. № 15).

 
 
12 квіт 2017, 13:50

Роз’яснення по питанню тривалості відпустки інвалідів

За ч.1 ст.6 ЗУ «Про відпустки» (далі – Закон) щорічна основна відпустка надається працівникам тривалістю не менш як 24 календарних дні за відпрацьований робочий рік, який відлічується з дня укладення трудового договору.

 
 
27 бер 2017, 13:50

Роз’яснення щодо коригування заробітної плати

Згідно з пунктом 10 Порядку обчислення середньої заробітної плати, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08.02.95 р. №100 (далі – Порядок), у разі підвищення тарифних ставок і посадових окладів відповідно до актів законодавства, а також за рішеннями, передбаченими колективними договорами (угодами), як у розрахунковому періоді, так і в періоді, впродовж якого за працівником зберігається середній заробіток, заробітна плата, включаючи премії та інші виплати, що враховуються для обчислення середньої заробітної плати, за проміжок часу до підвищення коригується на коефіцієнт підвищення тарифних ставок, посадових окладів.

 
 
18 бер 2017, 13:50

За яких умов працівники, зайняті на роботах із шкідливими умовами праці, мають право на скорочену тривалість робочого тижня

Право на скорочену тривалість робочого тижня за роботу із шкідливими умовами праці визначається у строгій відповідності з Переліком виробництв, цехів, професій і посад із шкідливими умовами праці, робота в яких дає право на скорочену тривалість робочого тижня, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 21.02.2001 р. № 163.

 
 
16 бер 2017, 13:50

Чи має право на додаткову відпустку за роботу із шкідливими і важкими умовами праці шліфувальник по дереву

Питання надання щорічної додаткової відпустки за роботу із шкідливими і важкими умовами праці та її тривалість регулюється ст. 7 Закону України «Про відпустки».

 
 
14 лют 2017, 13:50

Роз’яснення про мінімальну заробітну плату з 01 січня 2017

Відповідно до статті 95 Кодексу законів про працю України (далі - КЗпП України), статті 3 Закону України «Про оплату праці» мінімальна заробітна плата – це встановлений законом мінімальний розмір оплати праці за виконану працівником місячну (годинну) норму праці.

 
 

Офіційний блог

Управління Держпраці у Полтавській області

 

Начальник - Щербак Сергій Леонідович

 

м. Полтава вул. Пушкіна, 119

e-mail: slnaglad@ukrpost.ua

Тел. (05322) 7-51-66

 

Сайт: http://dpu.gov.ua