АрхівДрук

100% пожежна готовність

У зв’язку із сходом снігового покриву, настанням вітряної сонячної погоди, підвищилась пожежна небезпека в лісах.

Загрозливу ситуацію складає також масове випалювання сухої рослинності на полях, луках, болотах, вздовж автомобільних та залізничних доріг, що створює реальну небезпеку прилеглим лісовим територіям та може призвести до лісових пожеж. Тому підпорядковані лісогосподарські підприємства області розпочинають працювати у посиленому режимі.

На випадки виникнення великих лісових пожеж лісогосподарськими підприємствами в розрізі адміністративних районів опрацьовано мобілізаційно-оперативні плани. Уточнено розрахунки сил та засобів пожежогасіння, опрацьовано інструкції взаємодії та інформування з підрозділами МНС.

У відповідності до проектів протипожежного устрою лісів лісогосподарськими підприємствами організовано роботу спеціалізованих лісових пожежних станцій, у складі яких утримується пожежна техніка. Поновлено наглядну агітацію, виставлені панно, плакати, аншлаги тощо на протипожежну тематику.

З метою контролю за протипожежним станом лісових масивів в лісгоспах будуть створені рейдові бригади та організовані пости по обмеженню доступу транспорту /населення/ в хвойні насадження, які діятимуть при високих класах пожежної небезпеки. Дані бригади займатимуться роз'яснювальною роботою, а в разі виявлення порушень притягують винних до адміністративної відповідальності.

Прес-служба Полтавського ОУЛМГ

Поділіться з друзями:   

Офіційний блог