АрхівДрук

Гадяцькому лісгоспу – Штандарт першості

У Полтавському обласному управлінні лісового та мисливського господарства уже традиційним стало змагання на краще лісогосподарське підприємство.

За підсумками господарсько-фінансової діяльності у 2011 році кращим визнано роботу ДП “Гадяцький лісгосп ”. За високі показники ефективності ведення лісового господарства начальник управління Юрій Тараненко вручив директору лісгоспу перехідний Штандарт Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства. Символ високого професіоналізму, відповідальності та наполегливості, тяжкої праці лісівників.

Гадяцький лісгосп завжди очолював трійку найкращих лісових господарств області, а цього разу здобув першість. Лісовий фонд підприємства розташований у двох адміністративних районах області – Гадяцькому та Зіньківському. У своєму підпорядкуванні підприємство має 6 лісництв: Безвіднянське, Бірківське, Вельбівське, Зіньківське, Краснолуцьке та Лютенське. Директором лісгоспу працює Євген Шеремет, головним лісничим – Ігор Федяй. На їхній відповідальності майже 30 тис. гектарів лісів, що мають значне природоохоронне і рекреаційне значення. Лісистість зони діяльності лісгоспу становить 14,5 %.

У кожному лісництві є постійні розсадники, де щороку вирощується понад 1,7 млн. штук сіянців. Для вирощування високоякісного садивного матеріалу з цінними спадковими властивостями в лісгоспі створена постійна лісонасіннєва база.

Широко впроваджене в лісгоспі побічне користування, зокрема: пасіка, заготівля лікарських рослин, березового соку тощо.

Завдяки грамотним, часто неординарним підходам до ведення лісового господарства у цьому підприємстві постійно збільшується питома вага земель, вкритих лісовою рослинністю.

Прес-служба
Полтавського обласного управління
лісового та мисливського господарства
Поділіться з друзями:   

Офіційний блог