АрхівДрук

Подбаємо про диких тварин

Добігають свого логічного завершення зимові дні, але в мисливських господарствах триває підгодівля диких тварин. Допомагають своїм лісовим мешканцям і працівники ДП «Диканське ДЛМГ».

Тут проведено ряд заходів для того, аби звірям було комфортніше перечекати зиму.

Зокрема, на території Диканського лісництва існують комплекси для підгодівлі мисливської фауни. Для цього створено 5 годівниць, 10 солонців, 7 підгодівельних майданчиків, 3 навіси для сіна. Вони допомагають вижити тваринам у холодний період та зберегти свою популяцію.

Відповідають за мисливську фауну – оленів європейських, козуль, кабанів, зайців, пернату дичину тощо – кваліфіковано підібрана єгерська служба. Найбільше уваги звертають на раціон харчування тварин, адже для ефективної підгодівлі було заготовлено належну кількість кормів. У залежності від погодних умов, але найчастіше 2 рази на тиждень, працівники лісництва у годівниці підкладають сіно, кукурудзу, зерновідходи, розвішують кормові вінички з листяних порід, кропиви й топінамбуру. Окрім лісової їдальні організовують для тварин ще й купальні. Але замість води у їхніх ваннах нафтопродукти. Викупування у них допомагає звірам позбутися надокучливих паразитів.

Біля годівниць тварини часто створюють справжній ажіотаж. Аби наростити собі м’язи, поласувати свіженьким сінцем вони приходять сюди частенько. Для цього до підгодівельних майданчиків лісівники вчасно розчищаються дороги від снігу.

Тому з усією впевненістю можна сказати, що у Диканських лісах тварини захищені та доглянуті, а тому ніякі погодні умови їм не страшні.

Прес-служба
Полтавського обласного управління
лісового та мисливського господарства

Поділіться з друзями:   

Офіційний блог