АрхівДрук

Постійно на зв’язку

Не так часто в роботі лісової галузі доводиться говорити про жінок. Адже їх, серед тих, хто більшу частину свого життя присвятив улюбленій професії, зовсім мало.

Окрасою миргородських лісівників стала Наталія Андрущенко, яка вже понад 40 років працює секретарем лісгоспу.

Наталія Григорівна народилася в селі Остапівка Миргородського району.  Закінчивши середню школу в 1969 році, пішла навчатися на курси секретарів-друкарок при будинку культури в Миргороді. Здобувши теоретичні знання з діловодства, з 1971 року розпочала теоретичне їх підкріплення у Миргородському лісгоспі.

З того часу і по сьогодні незмінно обіймає займану нею посаду. А все тому, що свою роботу вона вважає «не нудною»: завжди у вирі подій, тримає зв’язок між лісгоспом і підпорядкованими лісництвами та управлінням, приймає телефонні дзвінки, постійно удосконалює свою організаторську діяльність.

Увесь час користується повагою та авторитетом у керівництва, адже секретарювала за 6-ти директорів, які всі  високо оцінювали її професійну майстерність, людяність та комунікабельність. Тому й не дивно, що «позаочі» Наталію Григорівну називають «правою рукою» керівника. А  доброзичливість, культура спілкування, відповідальність, дипломатичність і хороша пам'ять стали її незмінною візиткою.

Невпинно летять роки, примножуючи все те найцінніше у серці кожного з нас, що проходить випробування часом. Уже цього року, у лютневі дні, Наталія Андрущенко відзначає свій 60-ти річний ювілей. З нагоди свята бажаємо їй невичерпного оптимізму, енергії, міцного здоров’я, поваги та шани у рідних та колег.

Прес-служба Полтавського ОУЛМГ

Поділіться з друзями:   

Офіційний блог