АрхівДрук

Формуємо тренд на податкову культуру

Важливим принципом діяльності податкової служби міста в період її масштабної реорганізації залишається зменшення податкового тиску з одночасним зміцненням податкової дисципліни, налагодженням тісного конструктивного діалогу з бізнесом.

Одним з пріоритетів у роботі органів ДПС визначено ребрендінг податкової служби. Ребрендінг – це комплекс заходів по зміні бренда чи його складових, це новий рівень відносин між державною податковою службою та платниками податків, мета якого – створення стійкої асоціації з податковою службою як зі службою сервісною. Імідж податкової служби залежить від кожного працівника служби, який безпосередньо контактує з платниками податків.

Перехід від фіскальних методів роботи до стимулювання добровільної сплати податків є одним із головних напрямків податкової політики. Керівництвом ДПС України поставлене завдання – довести показник максимально близько до 100%. Так, за підсумками 2011 року рівень добровільної сплати податків по ДПІ у м. Полтаві склав 91,4%.

Одним із дієвих напрямків у формуванні позитивного іміджу ДПС є робота з молоддю та виховання високої податкової культури. Наприкінці минулого року головою ДПС України Олександром Клименком був офіційно презентований мультфільм «Місто мрії» - перший масштабний творчий проект ДПС, спрямований на роботу із майбутніми платниками податків. Протягом грудня 2011 року мультфільм транслювався на 3 місцевих телеканалах, в 3 кінотеатрах міста,  на екрані вуличного формату в центрі міста.  Саундтрек до мультфільму транслювався протягом  листопада – грудня 2011 року на 12 FM- станціях та 1  дротовому радіо.

Визначені пріоритети повинні вивести відомство на принципово вищий рівень, підняти авторитет і соціальну відповідальність податкової служби.

Відділ масово-роз’яснювальної роботи
та звернень громадян ДПІ у м. Полтаві

Поділіться з друзями:   

Офіційний блог

Державна податкова інспекція
у місті Полтава

 

Начальник - Лизун Богдан Павлович

 

36008, м. Полтава, вул. Фрунзе, 155

Тел/факс (0532) 63-59-70, 63-59-80

 

Сайт:   http://poltava.minrd.gov.ua/