АрхівДрук

Шановні платники податків, надавайте електронну звітність заздалегідь!

Звітність в електронному вигляді надходить до центру обробки звітності ДПА України засобами телекомунікаційного зв’язку.

Час на проходження документу залежить не лише від самого платника та роботи обладнання органу податкової служби, але й від зовнішніх факторів: якості каналів зв’язку, технологічної можливості провайдера, який надає послуги користування мережею Інтернет. Враховуючи збільшення кількості платників податків, що надають звітність в електронному вигляді, зростає навантаження на обладнання центру обробки електронної звітності.

Тому, ДПІ у м. Полтаві звертається з проханням надавати податкову звітність заздалегідь, а не в останній день. У разі нагальної необхідності подання звіту в останній день, просимо зробити це до 16 години. Ці заходи забезпечать своєчасну доставку електронного документу до державної податкової інспекції та гарантують її подальшу обробку. Нагадуємо: податкова звітність приймається з 9.00 до 18.00 щоденно, крім вихідних, святкових і неробочих днів. Датою та часом надання податкового документа в електронному вигляді до органів державної податкової служби є дата та час, зафіксовані у першій квитанції. Підтвердженням прийняття податкових документів до бази даних державної податкової служби для платника податків є друга квитанція в електронному вигляді у текстовому форматі. Якщо надіслану податкову звітність сформовано з помилкою, то платнику податків надсилається друга квитанція в електронному вигляді у текстовому форматі про неприйняття податкових документів в електронному вигляді із зазначенням причин.

Не гайте свій час – подавайте звітність в електронному вигляді!

Відділ масово-роз’яснювальної роботи
та звернень громадян ДПІ у м. Полтаві

Поділіться з друзями:   

Офіційний блог

Державна податкова інспекція
у місті Полтава

 

Начальник - Лизун Богдан Павлович

 

36008, м. Полтава, вул. Фрунзе, 155

Тел/факс (0532) 63-59-70, 63-59-80

 

Сайт:   http://poltava.minrd.gov.ua/