АрхівДрук

Полтавці, сплатіть вчасно податок на нерухоме майно

До 1 липня громадяни- власники нерухомості отримали податкові повідомлення-рішення для сплати податку на нерухоме майно.

Полтавцям, які володіють житловими будинками площею понад 120 кв.м., квартирами площею понад 60 кв.м., різними типами об’єктів житлової нерухомості (будинок і квартира, інші) площею понад 180 кв.м. або об’єктами нежитлової нерухомості у разі неотримання податкових повідомлень - рішень на сплату податку, або ж у разі незгоди з розрахунком податку чи виявлення розбіжностей щодо зазначеної у ньому інформації про об’єкт нерухомості, слід звернутися з оригіналами документів про право власності на нерухоме майно до міської податкової інспекції, за адресою м. Полтава, вул.Європейська (Фрунзе), 155 каб.403.

Одночасно нагадуємо, що в 2017 році громадяни сплачують податок за 2016 рік. Розрахунок податку здійснено на підставі відомостей Державного реєстру речових прав на нерухоме майно. Фізичні особи сплачують податок протягом 60 днів з моменту отримання повідомлення - рішення. Останній день сплати податку припадає на 29 серпня 2017 року.

Сектор організації роботи
Державної податкової
інспекції у м. Полтаві
Поділіться з друзями:   

Офіційний блог

Державна податкова інспекція
у місті Полтава

 

Начальник - Лизун Богдан Павлович

 

36008, м. Полтава, вул. Фрунзе, 155

Тел/факс (0532) 63-59-70, 63-59-80

 

Сайт:   http://poltava.minrd.gov.ua/