АрхівДрук

Понад півмільярда гривень податків отримав бюджет від полтавських платників

«За січень – лютий 2017 року до державного бюджету від платників м. Полтави надійшло 339 мільйонів гривень податкових платежів», – підбив підсумки роботи за 2 місяці 2017 року керівник ДПІ у м. Полтаві Дмитро Мельник.

До місцевого бюджету податковою інспекцією м.Полтави мобілізовано майже 278 мільйонів гривень.

До бюджету міста Полтави платники податків сплатили 234 мільйони гривень, що на 65 мільйонів гривень більше за відповідний період 2016року.

Також Дмитро Мельник зазначив: «Як свідчить динаміка надходження до міського бюджету - на 44 мільйони гривень у порівнянні з минулим роком зросла сплата податку на доходи фізичних осіб та склала майже 145 мільйонів гривень, що становить 62% в загальній сумі податкових надходжень міського бюджету. На 14,5 мільйонів гривень більше сплатили суб'єкти господарювання, які працюють на спрощеній системі оподаткування, за січень – лютий 2017 року від них надійшло 44,3 мільйони гривень. Із цієї суми приватними підприємцями сплачено 34,8 мільйони гривень єдиного податку, решту 9,5 мільйонів гривень – забезпечили юридичні особи».

З початку року до міського бюджету надійшло 25,3 мільйони гривень плати за землю, що на 4,5 мільйони більше, ніж торік. Більшу частину надходжень забезпечили платники – юридичні особи – близько 22,6 мільйонів. Усього на обліку у ДПІ м. Полтави перебувають майже 1,5 тис. юросіб, з яких понад 700 сплачують земельний податок, та 700 – орендну плату. Від фізичних осіб бюджет міста отримав 2,7 мільйонів гривень.

За рахунок акцизного податку з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів (алкогольні напої, тютюнові вироби, нафтопродукти) міський бюджет поповнився майже на 15 мільйонів гривень.

Протягом січня - лютого 2017 року платниками міста Полтави сплачено 262 мільйони гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що на 60 мільйонів гривень більше ніж за аналогічний період 2016 року. Завдяки своєчасній сплаті єдиного внеску громадянам гарантується право на соціальний захист. Зокрема, захищені соціальні гарантії для кожного на випадок безробіття, нещасних випадків чи професійних захворювань, гідне пенсійне забезпечення та інші виплати.

Відділ організації роботи
Державної податкової інспекції у м. Полтаві
Поділіться з друзями:   

Офіційний блог

Державна податкова інспекція
у місті Полтава

 

Начальник - Лизун Богдан Павлович

 

36008, м. Полтава, вул. Фрунзе, 155

Тел/факс (0532) 63-59-70, 63-59-80

 

Сайт:   http://poltava.minrd.gov.ua/