АрхівДрук

Умови при яких податкова декларація може не подаватись

Державна фіскальна служба у листі від 21.10.2016 р. № 22818/6/99-95-42-01-15 нагадала, що платник податків зобов’язаний за кожний встановлений Податковим кодексом України (далі ПКУ) звітний період, в якому виникають об’єкти оподаткування, або у разі наявності показників, які підлягають декларуванню, відповідно до вимог ПКУ, подавати податкові декларації щодо кожного окремого податку, платником якого він є (п. 49.2 ПКУ).

Щодо декларації з ПДВ, то платники податку мають право не подавати її за звітні періоди, в яких не проводилась господарська діяльність. Проте при цьому повинні бути відсутні показники, які підлягають декларуванню (в тому числі суми від’ємного значення попередніх періодів).

Якщо ж платником податку господарська діяльність протягом звітного (податкового) періоду не проводилась, але такий платник податку має суми від’ємного значення попередніх періодів, що підлягають відображенню в декларації звітного (податкового) періоду, то декларація за такий звітний (податковий) період подається.

Відділ організації роботи
Державної податкової
інспекції у м. Полтаві
Поділіться з друзями:   

Офіційний блог

Державна податкова інспекція
у місті Полтава

 

Начальник - Лизун Богдан Павлович

 

36008, м. Полтава, вул. Фрунзе, 155

Тел/факс (0532) 63-59-70, 63-59-80

 

Сайт:   http://poltava.minrd.gov.ua/